July 12, 2020
10:41 AM | 3:26 PM

राष्ट्रिय जनमोर्चाले ४२ जिल्लामा उम्मेदवार छान्यो (नामावली सहित)

  11th April 2017 मा प्रकाशित

स्थानीय तहको निर्वाचनमा राष्ट्रिय जनमोर्चाको केन्द्रीय उम्मेदवार छनोट समितिको बैठकले विभिन्न जिल्लाहरूबाट प्रस्तावित ३÷३ जना गाउँपालिकाका अध्यक्ष र उपाध्यक्ष तथा नगरपालिकाका प्रमुख र उप–प्रमुखका उम्मेदवारको नामावलीलाई छलफल गरी निम्न अनुसारका जिल्लाहरूको उम्मेदवार छनौट गरेको छ ।
कतिपय जिल्लाहरूबाट उम्मेदवारहरूका नामावली नआइपुगेकाले तिनीहरूबारेपछि निर्णय गरिने छ । गाउँपालिकाका अध्यक्ष र उपाध्यक्ष वा नगरपालिकाका प्रमुख र उपप्रमुख बाहेक अन्य उम्मेदवारहरूबारे निर्णय गर्ने अधिकार सम्बन्धित जिल्ला समितिलाई नै हुने छ । विभिन्न जिल्लाहरूमा अन्य राजनीतिक पक्षहरूसित आवश्यकताअनुसार तालमेलको निर्णय गर्ने अधिकार सम्बन्धित जिल्ला समितिलाई नै दिइएको कुरा पनि हामीले स्पष्ट गर्न चाहन्छौँ ।
(१) कञ्चनपुर
१. महाकाली नगरपालिका प्रमुख – भक्तबहादुर सुनार, उप–प्रमुख – निरु कामी
२.भिमदत्त नगरपालिका प्रमुख – मन्जु परियार, उप–प्रमुख – नरेन्द्र जोशी
३.वेदकोट नगरपालिका प्रमुख – महेश राज जोशी, उप–प्रमुख – धना थापा
४.शुक्लाफाटा नगरपालिका प्रमुख – रामबहादुर कार्की, उप–प्रमुख – कमला साउद
५.कृष्णपुर नगरपालिका प्रमुख – गोविन्द विक, उप–प्रमुख – शर्मिला चौधरी
६.पुर्नवास नगरपालिका प्रमुख – हरि लम्साल, उप–प्रमुख – अनिता सुनार
७.बेलौरी नगरपालिका प्रमुख – राजाराम चौधरी, उप–प्रमुख – तारा देवी चौधरी
८.बेलडाँडी गाउँपालिका अध्यक्ष – अभिमान थापा, उपाध्यक्ष – पार्वती रेग्मी
९.लालझाँडी गाउँपालिका अध्यक्ष – सन्तु वडायक, उपाध्यक्ष – लिलादेवी चौधरी
(२) बैतडी
१. पाटन नगरपालिका प्रमुख – नरेन्द्र भट्टराई
२.सुर्नया गाउँपालिका अध्यक्ष – अर्जुन मैक, उपाध्यक्ष – जानकी कुँवर
३.दोगाडाकेदार गाउँपालिका अध्यक्ष – विरेन्द्र भण्डारी
(३) डडेलधुरा
१. पर्शुराम नगरपालिका प्रमुख – धनबहादुर बोहरा, उप–प्रमुख – गौरादेवी बोहरा
२.अमरगढी नगरपालिका प्रमुख – नरेश झुकाल
३.नवदुर्गा गाउँपालिका अध्यक्ष – पदम ओली, उपाध्यक्ष – मन्दोदरी वली
४. गन्यापधुरा गाउँपालिका अध्यक्ष – भोजराज अवस्थी
५.अजयमेरु गाउँपालिका अध्यक्ष – प्रकाश (ऐर) ऐर
६.भागेश्वर गाउँपालिका अध्यक्ष – जयबहादुर बुढाऐर
७.आलिताल गाउँपालिका अध्यक्ष – प्रेम बहादुर धामी
(४) डोटी
१. शिखर नगरपालिका प्रमुख – वेणिमाधव जोशी
२.दिपायल सिलगढी नगरपालिका प्रमुख – नरेश आले
३.डा. के.आई.सिंह गाउँपालिका अध्यक्ष – मिनबहादुर मलाशी, उपाध्यक्ष – हरिणा भण्डारी
४.जोराइल गाउँपालिका अध्यक्ष – रमेश अवस्थी
५.वोक्टान गाउँपालिका अध्यक्ष – धर्मसिंह बम
६.आर्दश गाउँपालिका अध्यक्ष – रमेश नागरी
(५) कैलाली
१. टिकापुर नगरपालिका प्रमुख – दयाराम सञ्ज्याल, उप–प्रमुख – आशा चौधरी
२.लम्कीचुहा नगरपालिका प्रमुख – मनबहादुर शाही, उप–प्रमुख – पार्वती धमला
३.घोडाघोडी नगरपालिका प्रमुख – शुशिला ढुङ्गाना, उप–प्रमुख – मेनका खड्का
४.भजनी नगरपालिका प्रमुख – सुरेन्द्र ताडी
५.गौरीगङ्गा नगरपालिका प्रमुख – मनीराम धामी
६. गोदावरी नगरपालिका प्रमुख – विक्रम वि.क., उप–प्रमुख – कुन्ती पाण्डे
७.धनगढी उप–महानगरपालिका प्रमुखः कृष्णप्रसाद चौधरी, उप–प्रमुख – अन्जना मास्के
८.चुरे गाउँपालिका अध्यक्ष – हुकुम साउद
९.कैलारी गाउँपालिका अध्यक्ष – गोरबहादुर वि.क.
१०. जानकी गाउँपालिका अध्यक्ष – रामकृष्ण रेग्मी, उपाध्यक्ष – चनाकी चौधरी
११. मोहन्याल गाउँपालिका अध्यक्ष – उद्धव खड्का
१२. वर्दगोरिया गाउँपालिका अध्यक्ष – लल्तु थारु
(६) बझाङ
१.थलरा गाउँपालिका अध्यक्ष – कल्पना भण्डारी
(७) अछाम
१.मङ्गलसेन नगरपालिका प्रमुख – पदम बहादुर बोहरा, उप–प्रमुख – लालछरी सुनार
२.पञ्देवलविनायक नगरपालिका प्रमुख – पूर्ण प्रसाद अधिकारी
३.कमलबजार नगरपालिका प्रमुख – पदम तिमिलसेना
(८) बर्दिया
१. राजापुर नगरपालिका प्रमुख – रतनसिंह रावत, उप–प्रमुख – गोमा जि.सी.
२. गुलरीया नगरपालिका प्रमुख – युवराज ढकाल, उप–प्रमुख – लक्ष्मी पुरी
३. वारबर्दिया नगरपालिका प्रमुख – नुमलाल रेग्मी, उप–प्रमुख – सुमित्रा पराजुली शर्मा
४.बाँसगढी नगरपालिका प्रमुख – निर्मला अर्याल, उप–प्रमुख – तोयनाथ अधिकारी
५. मधुवन नगरपालिका प्रमुख – यमप्रसाद सुवेदी
६. गेरुवा गाउँपालिका अध्यक्ष – दिवबहादुर जि.सी.
(९) बाँके
१. नेपालगञ्ज उप–महानगरपालिका प्रमुख – कृष्णराज पाण्डे, उप–प्रमुख – माला के.सी.
२. कोहलपुर नगरपालिका प्रमुख – बालकुमारी आचार्य, उप–प्रमुख – गिताराम कँडेल
३. खजुरा गाउँपालिका अध्यक्ष – मोमिना खातुन, उपाध्यक्ष – मानबहादुर भण्डारी
४. वैजनाथ गाउँपालिका अध्यक्ष – मनबहादुर विक, उपाध्यक्ष – प्रतिमा आचार्य
५. राप्तीसोनारी गाउँपालिका अध्यक्ष – राजु चौधरी
६. नरैनापुर गाउँपालिका अध्यक्ष – नुरमोहमद खाँ, उपाध्यक्ष – समसम जोलाहीन
७. डुडुवा गाउँपालिका अध्यक्ष – सैजाद अलि नाउ, उपाध्यक्ष – सिता अधिकारी
(१०) सुर्खेत
१.चौकुने गाउँपालिका अध्यक्ष – दिपेन्द्र प्रसाद उपाध्यय, उपाध्यक्ष – प्रेमा थापा
२.पञ्चपुरी नगरपालिका प्रमुख – थानेश्वर तिवारी, उप–प्रमुख – पार्वती चन्द
३.बराहाताल गाउँपालिका अध्यक्ष – लालबहादुर नेपाली, उपाध्यक्ष – पशुपति खत्री
४.वीरेन्द्रनगर नगरापलिका प्रमुख – गोविन्दप्रसाद सुवेदी, उप–प्रमुख – गीता आचार्य
५.भेरीगङ्गा नगरपालिका प्रमुख – तुलाराम शर्मा,
६.लेकबेसी नगरपालिका प्रमुख – मोहन थापा, उप–प्रमुख – पार्वती ठाडा
७.गुर्भाकोट नगरपालिका प्रमुख – जितबहादुर घर्ती
(११) दैलेख
१.नारायण नगरपालिका प्रमुख – सुरतबहादुर राउत, उप–प्रमुख – रूपा विक
२.चामुण्डाविन्द्रासैनी नगरपालिका प्रमुख – चिनबहादुर खत्री, उप–प्रमुख – चन्द्राकुमारी मगर
३.भगवतीमाई गाउँपालिका अध्यक्ष – अमरबहादुर नेपाली, उपाध्यक्ष – गीता कुमारी खत्री
४.महावु गाउँपालिका अध्यक्ष – पूर्णबहादुर शाही, उपाध्यक्ष – जमुना राना
५.भैरवी गाउँपालिका अध्यक्ष – भरत थापा, उपाध्यक्ष – कौशिला थापा
६.ठाटीकाध गाउँपालिका अध्यक्ष – कटकबहादुर शाही, उपाध्यक्ष – भोजकुमारी शाही
७.नौमुले गाउँपालिका अध्यक्ष – मानबहादुर चन्द
८. दुल्लु नगरपालिका प्रमुख – रत्नबहादुर खड्का, उप–प्रमुख – शान्ती थापा
(१२) कालिकोट
१. रास्कोट नगरपालिका प्रमुख – देवजङ्ग शाही, उप–प्रमुख – सूर्यकन्य बराल
२. तिलागुफा नगरपालिका प्रमुख – धर्मदत्त पाण्डे
३. खाडचक्र नगरपालिका प्रमुख – तारा गिरी, उप–प्रमुख – वीरु भारती
(१३) मुगु
१. राराछायानाथ नगरपालिका प्रमुख – जयबहादुर खड्का
(१४) दाङ देउखुरी
१. घोराही उप–महानगरपालिका प्रमुख – रामबहादुर जि.एम., उप–प्रमुख – कमला वि.क.
२. राप्ती गाउँपालिका अध्यक्ष – केशवराज खनाल, उपाध्यक्ष – चमेली चौधरी
३. गढवा गाउँपालिका अध्यक्ष – गुणनिधि शर्मा, उपाध्यक्ष – मिना रायमाझी
४. लमही नगरपालिका प्रमुख – कूलचन्द्र पोख्रेल, उप–प्रमुख – लिलादेवी भुसाल
५. राजपुर गाउँपालिका अध्यक्ष – लेखराज डाँगी, उपाध्यक्ष – पिमा पोख्रेल
६. तुल्सीपुर नगरपालिका प्रमुख – शुक्रराज भण्डारी, उप–प्रमुख – कमला जि.सी.
७. बङ्गलाचुली गाउँपालिका अध्यक्ष – भिमबहादुर अधिकारी
८. दङ्गीशरण गाउँपालिका अध्यक्ष – तुलबहादुर योगी
९. शान्तिनगर गाउँपालिका अध्यक्ष – प्रेमकुमारी वि.क.
१०. बबई गाउँपालिका अध्यक्ष – दयाराम वि.क., उपाध्यक्ष – टनी वि.क.
(१५) रोल्पा
१. रोल्पा नगरपालिका प्रमुख – तिलक के.सी., उप–प्रमुख – हस्तमाली परियार
२. सुवर्णावति गाउँपालिका अध्यक्ष – कर्णबहादुर गिरी,
३. लुङ्ग्री गाउँपालिका अध्यक्ष – खिमलाल विष्ट, उपाध्यक्ष – शान्ति पुन मगर
४. थवाङ गाउँपालिका अध्यक्ष – रेजमान बुढा मगर, उपाध्यक्ष – मनकुमारी घर्तीमगर
५. दुईखोली गाउँपालिका अध्यक्ष – के.वी. थापा, उपाध्यक्ष – आमदेवी घर्तीमगर
६. त्रिवेणी गाउँपालिका अध्यक्ष – भागीराम वि.क., उपाध्यक्ष – रुक्मा राना
७. रुन्टीगढी गाउँपालिका अध्यक्ष – भिके पुन, उपाध्यक्ष – हेवु वि.क.
(१६) प्यूठान
१. गौमुखी गाउँपालिका अध्यक्ष – विदुर मल्ल, उपाध्यक्ष – मधु जि.सी.
२. झिमरुक गाउँपालिका अध्यक्ष – तिलक जि.सी., उपाध्यक्ष – पवित्रा जि.सी.
३. नौवहिनी गाउँपालिका अध्यक्ष – धनप्रसाद घर्ती, उपाध्यक्ष – बसन्ता के.सी.
४. मल्लरानी गाउँपालिका अध्यक्ष – अमरध्वज रान, उपाध्यक्ष – सरिता जि.सी.
५. प्यूठान नगरपालिका प्रमुख – ध्रुव थापा, उप–प्रमुख – पदमा पण्डीत
६. स्वर्गद्वारी नगरपालिका प्रमुख – वीरबहादुर पुन, उप–प्रमुख – खिमा दमाई
७. माण्डवी गाउँपालिका अध्यक्ष – जितामित्र सुनार, उपाध्यक्ष – खगा राना
८. ऐरावती गाउँपालिका अध्यक्ष – कृष्णप्रसाद श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष – सिता गैरे
९. सरुमारानी गाउँपालिका अध्यक्ष – झविन्द्रमणि पौडेल, उपाध्यक्ष – कल्पना जि.सी.
(१७) रुकुम
१. मुसिकोट नगरपालिका प्रमुख – सत्यनारायण श्रेष्ठ, उप–प्रमुख – आशा बुढा
२. आठबिसकोट नगरपालिका प्रमुख – रुद्रप्रसाद शर्मा, उप–प्रमुख – शिमी खत्री
३. बाँफीकोट गाउँपालिका अध्यक्ष – तुले खत्री, उपाध्यक्ष – रूपा ओली
४. सिस्ने गाउँपालिका अध्यक्ष – चन्द्रविक्रम शाही, उपाध्यक्ष – भृकुटी शाही
५. त्रिवेणी गाउँपालिका अध्यक्ष – खड्गसिंह खड्का
६. भूमे गाउँपालिका अध्यक्ष – अनाराम पुन
(१८) अर्घाखाँची
१. शितगङ्गा नगरपालिका प्रमुख – गोविन्द थापा, उप–प्रमुख – वासमता भट्टराई
२. सन्धीखर्क नगरपालिका प्रमुख – कल्पना पोख्रेल, उप–प्रमुख – पशुपति ढकाल
३. पाणिनी गाउँपालिका अध्यक्ष – देवी भुसाल, उपाध्यक्ष – राधा गौतम
४. मालारानी गाउँपालिका अध्यक्ष – नरेन्द्र थापा, उपाध्यक्ष – तुलसा के.सी.
५. छत्रदेव गाउँपालिका अध्यक्ष – हरि न्यौपाने, उपाध्यक्ष – कमला आचार्य
६. भूमिकास्थान नगरपालिका प्रमुख – कविराम खनाल, उप–प्रमुख – सकुन्तला राना
(१९) कपिलवस्तु
१. बाणगङ्गा नगरपालिका प्रमुख – लक्ष्मी भुसाल, उप–प्रमुख – दधिराम आचार्य
२. बुद्धभूमि नगरपालिका प्रमुख – लक्ष्मीनारायण खनाल, उप–प्रमुख – मिना के.सी.
३. शिवराज नगरपालिका प्रमुख – चेतनारायण खनाल, उप–प्रमुख – इन्दु खनाल
४. कपिलवस्तु नगरपालिका प्रमुख – रामचन्द्र पौडेल, उप–प्रमुख – राधा पौडेल
(२०) रूपन्देही
१. बुटवल उप–महानगरपालिका प्रमुख – ढुण्डीराज पौडेल, उप–प्रमुख – कल्पना सापकोटा
२. सैनामैना नगरपालिका प्रमुख – गणेश गौतम, उप–प्रमुख – लक्ष्मी योगी
३. तिलोत्तमा नगरपालिका प्रमुख – रुकबहादुर पराजुली, उप–प्रमुख – शान्ता पौडेल
४. देवदह नगरपालिका प्रमुख – हरि के.सी., उप–प्रमुख – धनकुमारी थापा
५. कञ्चन गाउँपालिका अध्यक्ष – दिपक पौडेल, उपाध्यक्ष – विष्णु पुन
६. सिद्धार्थनगर नगरपालिका प्रमुख – तारा आचार्य
(२१) नवलपरासी
१. गैंडाकोट नगरपालिका प्रमुख – देवराज पौडेल, उप–प्रमुख – विष्णु पाण्डे
२. देवचुली नगरपालिका प्रमुख – लालु खरेल, उप–प्रमुख – सकुन्तला न्यौपाने
३. कावासोती नगरपालिका प्रमुख – भागिरथ भट्टराई, उप–प्रमुख – उषा सुवेदी
४. हुप्सेकोट गाउँपालिका अध्यक्ष – भक्तबहादुर उचै, उपाध्यक्ष – गङ्गाकुमारी भुजेल
५. बर्दघाट नगरपालिका प्रमुख – रेम राना, उप–प्रमुख – शोभा लामिछाने
६. मध्यविन्दू नगरपालिका प्रमुख – विकाराम चौधरी
७. सुनवल नगरपालिका प्रमुख – जीतबहादुर पौडेल, उप–प्रमुख – इन्द्रकुमारी रोका
(२२) पाल्पा
१. निस्दी गाउँपालिका अध्यक्ष – देवीलाल राना
२. पूर्वखोला गाउँपालिका अध्यक्ष – मानबहादुर बयंबु
३. रम्भा गाउँपालिका अध्यक्ष – मानबहादुर गाहा, उपाध्यक्ष – विमला सिंजाली
४. माथागढी गाउँपालिका अध्यक्ष – रामकृष्ण थापा
५. तिनाउ गाउँपालिका अध्यक्ष – कमल थापा, उपाध्यक्ष – बसन्ती राना
६. रिब्दीकोट गाउँपालिका अध्यक्ष – तिलक गाहा,उपाध्यक्ष – गनु बगाले
७. रैनादेवी छहरा गाउँपालिका अध्यक्ष – पर्शुराम पोख्रेल, उपाध्यक्ष – लक्ष्मी दर्लामी
८. तानसेन नगरपालिका प्रमुख – टिकाराम पौडेल, उप–प्रमुख – उमा सिंजाली
९. रामपुर नगरपालिका प्रमुख – रेशम कँडेल, उप–प्रमुख – सावित्रा गैरे
(२३) स्याङ्जा
१. पुतलीबजार नगरपालिका प्रमुख – ग्यामबहादुर हमाल, उप–प्रमुख – शान्ता हमाल
२. भिरकोट नगरपालिका प्रमुख – प्रकाश परियार
३. वालिङ नगरपालिका प्रमुख – राजेन्द्र गैरे, उप–प्रमुख – मेनुका यस.के.
४. गल्याङ नगरपालिका प्रमुख – विष्णु गैरे, उप–प्रमुख – तुलसा बस्याल
५. अर्जुनचौपारी गाउँपालिका प्रमुख – धनबहादुर विक
६. हरिनास गाउँपालिका अध्यक्ष – खुमबहादुर राना
(२४) गुल्मी
१. मुसिकोट नगरपालिका प्रमुख – मोहन श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष – विष्णु श्रेष्ठ
२. धुरकोट गाउँपालिका अध्यक्ष – बाबुराम थापा, उपाध्यक्ष – शुष्मा भण्डारी
३. इश्मा गाउँपालिका अध्यक्ष – रामेश्वर खत्री, उपाध्यक्ष – खम्बी पाण्डे
४. छत्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष – गुमानसिंह पुन मगर, उपाध्यक्ष – चम्पा पुन
५. चन्द्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष – योगेन्द्र काउचा, उपाध्यक्ष – दालमाया थापा
६. कालिगण्डकी गाउँपालिका अध्यक्ष – गङ्गा के.सी.
७. रेसुड्डा नगरपालिका प्रमुख – कमल अर्याल, उप–प्रमुख – रूपा भुसाल
८. मदाने गाउँपालिका अध्यक्ष – पृथ्वी कुँवर, उपाध्यक्ष – पार्वती के.सी.
९. रुरु गाउँपालिका अध्यक्ष – टेकबहादुर के.सी. उपाध्यक्ष – मन्सरी रेगामी
१०. सत्यवती गाउँपालिका अध्यक्ष – ओमबहादुर कुँवर, उपाध्यक्ष – माया थापा
११. गुल्मीदरवार गाउँपालिका अध्यक्ष – छविलाल सर्तुड्डी, उपाध्यक्ष – विष्णु माझी
(२५) म्याग्दी
१. बेनी नगरपालिका प्रमुख – फौजबहादुर कार्की, उप–प्रमुख – भौमकुमारी कार्की
२. मालिका गाउँपालिका अध्यक्ष – क्षेमबहादुर वि.क.,
३. धौलागिरी गाउँपालिका अध्यक्ष – शेरबहादुर वि.क., उपाध्यक्ष – सुनमाया वि.क.
४. मङ्गला गाउँपालिका अध्यक्ष – दुर्गाबहादुर किसान
(२६) बागलुङ
१. जैमिनी नगरपालिका प्रमुख – नरबहादुर पुन, उप–प्रमुख – लिलादेवी शर्मा
२. बागलुङ नगरपालिका प्रमुख – लक्ष्मी बाँस्कोटा, उप–प्रमुख – लोकनाथ शर्मा
३. गल्कोट नगरपालिका प्रमुख – टङ्कबहादुर के.सी., उप–प्रमुख – सुनमाया ढकाल
४. ढोरपाटन नगरपालिका प्रमुख – गौरीश्वर पाण्डे, उप–प्रमुख – दुर्गादेवी घर्तीमगर
५. बरेङ गाउँपालिका अध्यक्ष – कृष्णप्रसाद शर्मा, उपाध्यक्ष – दिलमाया पुन
६. काँठेखोला गाउँपालिका अध्यक्ष – अर्जुनबहादुर खत्री, उपाध्यक्ष – सिता किसान
७. ताराखोला गाउँपालिका अध्यक्ष – तिर्थसिंह थापा, उपाध्यक्ष – पूर्णा चालिसे
८. बडीगाउँ गाउँपालिका अध्यक्ष – भिमसेन वन, उपाध्यक्ष – रुनमाया थापा
९. निशीखोला गाउँपालिका अध्यक्ष – खिमविक्रम शाही, उपाध्यक्ष – भोटुकुमारी चन्द
१०. तमानखोला गाउँपालिका अध्यक्ष – डोरबहादुर क्षेत्री, उपाध्यक्ष – बोमकुमारी बुढामगर
(२७) पर्वत
१. कुश्मा नगरपालिका प्रमुख – कृष्णबहादुर जि.सी.
२. फलेवास नगरपलिका प्रमुख – भोजराज उप्रेती, उप–प्रमुख – शान्ती भुसाल
३. विहादी गाउँपालिका अध्यक्ष – होमनाथ पराजुली, उपाध्यक्ष – सुन्दरी पुरी
४. पैयुँ गाउँपालिका अध्यक्ष – धनमाया बस्याल, उपाध्यक्ष – अन्जु राना
५. महाशिला गाउँपालिका अध्यक्ष – कृष्णबहादुर क्षेत्री
६. मोदी गाउँपालिका अध्यक्ष – जितबहादुर लामिछाने
७. जलजला गाउँपालिका अध्यक्ष – शिव परियार
(२८) तनहुँं
१. भिमाद नगरपालिका प्रमुख – रामशरण गैरे
२. भानु नगरपालिका प्रमुख – महेन्द्र सापकोटा
३. रिसिड्ड गाउँपालिका अध्यक्ष – हर्कबहादुर थापा
(२९) कास्की
१. पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका प्रमुख – चन्द्रबहादुर के.सी., उपाध्यक्ष – जमुना के.सी.
(३०) काठमाडौँ
१. दक्षिणकाली नगरपालिका प्रमुख – केदार दुलाल
२. कीर्तिपुर नगरपालिका प्रमुख – अमरबहादुर पौडेल
३. नागार्जुन नगरपालिका प्रमुख – कृष्णबहादुर घले, उप–प्रमुख – कविता गुरुङ
४. तारकेश्वर नगरपालिका प्रमुख – रमा शर्मा, उप–प्रमुख – इश्वरी फुँयाल
५. टोखा नगरपालिका प्रमुख – दीर्घराज श्रेष्ठ
६. बुढानिलकण्ठ नगरपालिका प्रमुख – छविबहादुर खनाल
७. गोकर्णेश्वर नगरपालिका प्रमुख – दिपक रिजाल
८. शङ्करापुरा नगरपालिका प्रमुख – टिकाराम बम्जन
९. काठमाडौँ महानगरपालिका प्रमुख – एन.के. थापा, उप–प्रमुख – रितु के.सी.
(३१) भक्तपुर
१. मध्यपुरथिमी नगरपालिका प्रमुख – शिवहरी खनाल
(३२) ललितपुर
१. ललितपुर महानगरपालिका प्रमुख – निलगोविन्द महर्जन
(३३) सिन्धुपाल्चोक
१. मेलम्ची नगरपालिका प्रमुख – लालबहादुर तामाङ
२. चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका प्रमुख – तिर्थ तामाङ
३. बलेफी गाउँपालिका अध्यक्ष – बालकृष्ण तिमिल्सिना, उपाध्यक्ष – यसोदा तिमिल्सेना
४. सुनकोशी गाउँपालिका अध्यक्ष – राजन न्यौपाने, उपाध्यक्ष – भगवती पौडेल
(३४) काभ्रेपलाञ्चोक
१. पनौती नगरपालिका प्रमुख – कुलाराज सापकोटा
(३५) बारा
१. जितपुरसिमरा उपमहानगरपालिका प्रमुख – धर्मानन्द सुवेदी, उप–प्रमुख – सुमित्रा सापकोटा
(३६) उदयपुर
१. त्रियुगा नगरपालिका प्रमुख – लिलकुमार राई, उप–प्रमुख – विमला वि.क.
२. कटारी नगरपालिका प्रमुख – प्रदिप कार्की, उप–प्रमुख – शान्ती तामाङ
३. ताप्ली गाउँपालिका अध्यक्ष – चन्द्रबहादुर राई, उपाध्यक्ष – वर्तमाई राई
(३७) सिन्धुली
१. मरिण गाउँपालिका अध्यक्ष – मानबहादुर ल्व, उपाध्यक्ष – विमला बम्जन
(३८) ओखलढुङ्गा
१.सिद्धिचरण नगरपालिका प्रमुख – शेरबहादुर खत्री, उप–प्रमुख – रामकुमारी राई
(३९) सङ्खुवासभा
१. खाँदवारी नगरपालिका प्रमुख – लिलाबहादुर खत्री
(४०) सुनसरी
१. धरान उप–महानगरपालिका प्रमुख – कमला खड्का तामाङ, उप–प्रमुख – विष्णु खवास
२. इटहरी उप–महानगरपालिका प्रमुख – बालकृष्ण सुवेदी, उप–प्रमुख – अन्जना गुरागाई
३. बराह नगरपालिका प्रमुख – अमृत पाण्डे
४. कोशी गाउँपालिका अध्यक्ष – टेकनारायण यादव
(४१) झापा
१. विर्तामोड नगरपालिका प्रमुख – झविन्द्र भण्डारी
२. बारदशी गाउँपालिका अध्यक्ष – धर्मराज सङ्ग्रौला
(४२) मोरङ
१. विराटनगर उप–महानगरपालिका प्रमुख – टेकप्रसाद गौतम
२. रतुवामाई नगरपालिका प्रमुख – कल्पना राई
३. उर्लावारी नगरपालिका प्रमुख – विमल पौडेल
अन्तमा,माथि उल्लेखित उम्मेदवारहरूलाई गिलास चिन्हमा मतदान गरी विजयी बनाउनका लागि एकताबद्ध भएर काम गर्नका लागि हामीले पार्टीका सबै समिति, सदस्य, समर्थक, सुभचिन्तक र आम जनतासित अपील गर्दछौँ ।

मिति – २०७३ चैत्र २९
चित्रबहादुर के.सी.
अध्यक्ष

प्रतिक्रिया