March 29, 2020

माओवादी केन्द्रको यस्तो निर्णय आयो

  2nd January 2018 मा प्रकाशित

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रले पार्टी एकता र सरकार निर्माणको काम सँगसँगै अगाडि बढाउनुपर्ने निष्कर्ष निकालेको छ । मंगलबार पार्टी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालको निजी निवास खुमलटारमा बसेको पार्टी केन्द्रीय कार्यालयको बैठकले निर्वाचनअघि नै पार्टी एकीकरणका लागि छलफल भइसकेकाले पार्टी एकीकरण र सरकार गठन प्रक्रिया सँगसँगै अगाडि बढ्नुपर्ने निष्कर्ष निकालेको हो ।
बैठकले प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनमा कतिपय स्थानमा पार्टीभित्र भएको अन्तर्घातका विषयमा छानबिन गर्न नेता अमिक शेरचनको नेतृत्वमा छानबिन समिति गठन गर्ने निर्णय गरेको छ ।
यस्तै, बैठकले नेता तथा कार्यकर्ताको संगठनात्मक व्यवस्थापन गर्न नेता रामबहादुर थापाको नेतृत्वमा एक कार्यदल गठन गरेको पार्टी प्रवक्ता पम्फा भुसालले जानकारी दिइन् । बैठकले बुधबार (भोलि) अध्यक्ष दाहालले पार्टी एकीकरणको विषयमा नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीसँग छलफल गर्ने निर्णय पनि गरेको छ । बैठकमा समसामयिक राजनीतिक घटनाक्रम, राष्ट्रियसभा निर्वाचन, सरकार गठनलगायतका विषयमा छलफल भएको थियो ।

प्रतिक्रिया