काठमाडौं– नेपाल विद्यार्थी संघको ११ औं महाधिवेशनमा दुई पक्षीय भिडन्त देखिएको छ । सभापति शेरबहादुर देउवाको पक्ष र वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल पक्षबीच कडा प्रतिस्पर्धा हुने अनुमान गरिएको छ । दुवैले आ–आफ्नो प्लानल बनाएर मतदानसँगै चुनावी प्रचार र आ–आफ्नो समूहको लिष्ट बाड्न व्यस्त रहेको कांग्रेस मुख्यालय सानेपामा देख्न पाइन्छ । कडा सुरक्षा व्यवस्था बनाइएकाले पार्टी कार्यालयभित्र भन्दा बाहिरको रमझम हेर्न लायक देखिन्छ ।
अध्यक्ष ः नैनसिंह महर
महामन्त्रीद्वय ः सरोज थापा र कुन्दनराज काफ्ले
कोषाध्यक्ष ः नीमा गिरी
प्रदेश नं १
उपाध्यक्षहरु — विकास के.सी
सहमहामन्त्री — कृष्ण कार्की
छात्र तर्फ वाट केन्द्रिय सदस्यहरु ः
१. केवलमादेन (ताप्लेजुङ्ख)
२. भिम कुमार गौतम (ओखलढुगां)
३. डिल्ली राम भट्राई (झापा)
४. सुन्दर खेवाङ्ख (सुनसरी)
छात्रातर्फ ः
१. गीताफुँयाल (उदयपुर)
२. सुजाताकोईराला (सोलु)
प्रदेश नं २
उपाध्यक्ष — संजय कुमार यादव (सिराहा)
सहमहामन्त्री — घनश्याम साह
छात्रर्फ वाट केन्द्रिय सदस्यहरु ः
१. सुधिर पटेल (पर्सा)
२. लोकहरि पौडेल (र्सलाही)
३. अशोककुमार यादव (रौतहट)
४. धर्मेन्द्र कुमार मिश्र (रौतहट)
छात्रातर्फ —
१. अमृतायादव (सिराहा)
२. मेघाशाही (वारा)
प्रदेश नं ३
उपाध्यक्ष — रामप्रशादअधिकारी
सहमहामन्त्री — प्रदिपलामा (उपत्यकावाहिर)
छात्रर्फ वाट केन्द्रिय सदस्यहरु ः
१. कैलाशथापा (सिन्धुपाल्चोक)
२. सितारामकार्र्की (रामेछाप)
३. विष्ण्ुाहरि थापा (चितवन)
४. दिलीपदाहाल (काभ्रे)
५ विशालकार्की (दोलखा)
६. भिषण ठकुरी (मकवानपुर)
७. रत्नहरि ढुंगेल (रामेछाप)
८. उत्तमपौडेल (रसुवा)
छात्रातर्फ ः
१. यशोधा के.सी (खत्री)
२. कल्पना ढकाल

प्रदेश नं ४
उपाध्यक्ष — डिल्लीराम सुवेदी
सहमहामन्त्री —मोहन आर्चाय
छात्रर्फबाट केन्द्रिय सदस्यहरु ः
१. दिनेश आचार्य
२. सागर रेग्मी
३. अनन्त कँडेल
४. भरत वहादुर रकाल
छात्रातर्फ ः
१. सुमित्रा वास्तोला (उषा)
२. जानुका पन्त
प्रदेश नं ५
उपाध्यक्ष — हरिष चन्द्र भण्डारी
सहमहामन्त्री — प्रकाश घिमीरे
छात्रर्फ वाट केन्द्रिय सदस्यहरु ः
१. सुर्दशनखनाल
२. यज्ञ वहादुर महरा
३. मोहनजोशी
४. लेखनाथ भट्राई
छात्रा तर्फ ः
१. अफ्सरा अधिकारी
२. अन्जु रेग्मी

प्रदेश नं ६
उपाध्यक्ष — कृष्ण जैशी
सहमहामन्त्री — विवेक आर्चाय
छात्रर्फ वाट केन्द्रिय सदस्यहरु ः
१. घनश्याम थापा
२. तारक प्रतिभा के.सी
३. पुर्णवहादुर शाही
४. छवि पन्त
छात्रातर्फ ः
१. शुशिलागीरी
२. रमाथापा
प्रदेश नं ७
उपाध्यक्ष— पुष्पकुमार शाही
सहमहामन्त्री — राजनकुँवर
छात्रर्फ वाट केन्द्रिय सदस्यहरु ः
१. श्ोर सिहं विष्ट
२. विजय राजओझा
३. विरेन्द्र गीरी
४. दिपेन्द्र चन्द
छात्रातर्फ ः
१. सम्झनाखत्री
२. कौशिलाकुमारी भट्ट

उपाध्यक्षजनजाती÷आदीवासीः पुर्ण कुमार तुम्वापो
सह—महामन्त्रीआदीवासीजनजातीतर्फ ः विनयलामा
आदीवासीजनजाती सदस्य छात्र तर्फ ः
१. सुरोत कुमार लामा
२. जोकलाल वुढा
३. ह्ेमन्तगुरुङ्ख
३. राजकुमार राई
४. मदनथापा
५. प्रकास श्रेष्ठ

उपाध्यक्ष महिलाः कृष्ण कुमारी वस्नेत
सह—महामन्त्री छात्रा तर्फ ः महेश्वरी कुँवर

उपाध्यक्ष मद्येशीः पवनयादव
मद्येशी सदस्य छात्रा तर्फ ः
१. पुजापासवान
२. सुर्यमतियादव
मद्येशी सदस्य छात्र तर्फ ः
१. मोहन पाण्डेय
२. कृष्ण यादव
३. कपील देवकुमार यादव
४. प्रभाशकर यादव
५. मन कुमार शर्मा

उपाध्यक्षदलित ः ई. डम्वर वहादुर सुनार
सह—महामन्त्रीदलित ः विकलवि.के
सदस्यदलित छात्रा तर्फ ः
१. रोजी परियार
२. विनिताविश्वकर्मा
सदस्यदलित छात्र तर्फ ः
१. टेकवहादुर दुब्राकोटी
२. रामकुमार नेपाली (सुन्दास)
३. शत्रुधन रजक

उपत्यका अञ्चलवाट सहमहामन्त्रीः प्रेम राजजोशी
सदस्य उपत्यका अञ्चल छात्रा तर्फ ः
१. सृर्जना भट्ट
२. सीता खनाल

सदस्य उपत्यका अञ्चल छात्रतर्फ ः
१. दिनेशधजु
२. सन्तोष भण्डारी
३. डम्वर राजजोशि
४. सन्तोष राज के.सी
५. जयन्द्र सुवाँर
६. सुशील भट्ट

थारु छात्रा तर्फ ः
१. सुनीता राना
थारु छात्र तर्फ ः (२ मध्ये १ छान्ने)
१. नगेन्द्र प्रसाद दास (थारु)
२. अशोककुमार चौधरी
मुश्लिम छात्र तर्फ ः
१. फिरोजआलम
अपाङ छात्र तर्फ ः
१. दिपेन्द्र खड्का
सदस्य ः प्रावीधिक छात्रा तर्फ
१. निरीमाथापा
सदस्य ः प्राविधिक छात्र ः
१. ई. कुल राजखनाल
२. हुकुमवहादुर वुढा
३. पुष्प वस्नेत
सदस्य ः नेपाल संस्कृत विश्वविध्यालय ः
— निरज मिश्र
— शिव प्रसादपौडेल
सदस्य ः पुर्वाञ्चलविश्वविध्यालय ः
— सुवास कठायत
— सुधिर यादव
सदस्य ः पोखरा विश्वविध्यालय ः
— होम राजगीरी
सदस्य ः मध्यपश्चिमाञ्चलविश्वविध्यालय ः
— झलक भण्डारी
सदस्यः सुदुर पश्चिमाञ्चलविश्वविध्यालय ः
— प्रोहितकुमार बढु
सदस्य ः त्रिभुवनविश्वविध्यलय केन्द्रियक्याम्पस ः
१. कुमार लौडरी
सदस्य ः त्रि.विआङ्खिकक्याम्यस छात्र तर्फ ः
१. कमलवहादुर लामा
२. शैलेन्द्र गौडेल
सदस्य ः त्रि.विक्याम्यस छात्रातर्फ ः
१. सितागौतम
सदस्य ः काठमाण्डौ विश्व विद्ययालय ः
१. डा. चन्दन रमण
सदस्यः सामुदायिक क्याम्पस छात्र तर्फ ः
१. परोपकार अधिकारी
२. अच्यूत राजगीरी

सदस्य ः सिटीभिटी छात्र तर्फ ः
१. लक्ष्मण पाण्डे
२. नरेन्द्र शर्मा
सदस्य ः पिछडिएको क्षेत्र (९ जील्ला) सहमहामन्त्री छात्रा तर्फः
१. अम्विकाचलाउने
सदस्य ः पिछडिएको क्षेत्र छात्र तर्फ ः
१. रवि प्रकाश सिंह
२. धर्म राज जोशी