June 3, 2020
4:46 AM | 9:31 AM

‘म: म एण्ड रोटी वेम्लीमा’

  1st October 2018 मा प्रकाशित

लण्डन। अन्तरास्ट्रिय बाजारमा नेपाली ब्रान्डेड चेन रेस्टुरेन्टहरु कमै मात्रामा छन् यो अभावलाई चिर्दै “मम एण्ड रोटी” ब्राण्डले आफ्नो चेन रेस्टुरेन्टको सुरुवात बेलायतबाट गरेको छ ।

लन्डन हन्स्लोमा १ वर्षको प्रयोगात्मक अनुभव संगै सिर्जना गरिएको मम एण्ड रोटी ब्रान्डले आफ्नो दोश्रो ब्रान्च बिश्व विख्यात वेम्ब्ली स्टेडियम नजिकै अल्पर्टनमा विस्तार गरेको छ ।

अक्टोबर १ बाट सुरु हुने यो ब्रान्चमा नेपाली स्वादका पारखीहरुलाई गुणस्तरिय र स्वास्थ्य बर्धक खानेकुराका लागि उचित गन्तब्य हुने बताइएको छ ।

मम एण्ड रोटी हिमालयन क्षेत्रको स्वाद बिशेष गरेर नेपाली खानेकुरालाई अन्तरास्ट्रिय स्तरमा ब्रान्डिंङ गर्न ग्लोबल ब्रान्डमा काम गरिसकेका एक्जुकेटिभ सेफ बिनोद बरालको कन्सेप्ट , सर्भिस म्यानेजर बसन्त मैनालीको हस्पिटालीटी , नरेश शर्माको अनुभव , लामो समय यस ब्यबसायमा सक्रिय मनोज मेहता र महेन्द्र भट्टराई , जगन कार्कीको टिमले संचालनमा ल्यायाएको हो ।
होम डेलिभरी र ईंट इन सुविधा रहेको रेसटूरेंटमा स्वाद अलावा स्वास्थ्यलाई पनि मध्यनज़र गरेर स्टिम भेज र कम मसला र चिप्लोपनलाई बिशेष ध्यान दिएर मेन्यू तायार गरीएको एक्ज़ूकेटीव सेफ़ बरालले जानकारी दिए ।
“Light Fresh Healthy” नै यो ब्रान्डको मुख्य उदेश्य रहेको भन्दै इन्डियन खानेकुरा र पश्चिमी खानाको भन्दा अब नेपाली खानाको भबिस्य उज्वल रहेको भन्दै लगानी गर्न इच्छुक उद्यमीहरुलाई ठाउँ र अवस्था हेरेर अवसर दिन सकिने बरालले जानकारी दिए ।

बेलायतका अन्य सहरहरु अल्डरसट फ़ार्नबोरो , ग्रिनविच , साउथहल क्षेत्रमा प्रोपर्टी सर्च सुरु भइसकेको र यस अलावा अस्ट्रेलिया , दुबई , नेपाल , जापान , अमेरिका लगायतका देशहरुमा क्रमसः विस्तार हुँदै जाने लक्ष लिएको ब्रान्ड निर्देशक जगन कार्कीले बताए ।

प्रतिक्रिया