June 1, 2020
5:53 PM | 10:38 PM

एनआरएनद्धारा जापानमा खपाँगी र प्रसाईं सम्मानित

  2nd February 2019 मा प्रकाशित

लन्डन ।लामो समय देखि विभिन्न पेशामा कार्यरत जापानमा बसोबास गर्दै आईरहेका नेपाली एनआरएन टोलीले नेपाल सितोरियो कराते संघका सचिव तथा प्रवक्ता गजेन्द्र बहादुर खपाँगी र करातेका प्रमुख प्रशिक्षक शोभित राज प्रसाईं लाई जापान स्थित टोकियो शहरमा एक विशेष कार्यक्रम बिच सम्मान गरेकाे छ ।

जापानमा बसोवास गरिरहेका एनआरएनका महा(सचिव बुद्धी राज घिमिरे ,ब्यवसायी शिव पौडेल,कुमार कार्की, रुपेन्द्र महर्जन, नरेश महर्जन, लखन रिजाल, सरोज प्रधान , रन्जित प्रधान लगायत सयौंको संख्यामा उपस्थित जापानमा वसोबास गरिरहेका नेपालीहरुले फूल,माला ,खादा, अविर लगायर सम्मान गरेका थिए ।
सम्मान कार्यक्रम पछि नेपाल सितोरियो कराते संघका सचिव तथा प्रवक्ता गजेन्द्र बहादुर खपाँगीले यो सम्मान ले आगामी दिनका निम्ति एउटा थप जिम्मेवारी थपिनुका साथै आफुहरुलाई थप हौसला प्रदान भएको र एनआरएनका निम्ति ऋणि भएको बताए ।

त्यसैगरी करातेका प्रमुख प्रशिक्षक शोभित राज प्रसाईं ले यस प्रकारको सम्मानले हामी नेपालीहरु जहाँ रहेतापनि एकीकृत रहेको सन्देश दिएको बताए ।
नेपाल सितोरियो कराते संघका सचिव तथा प्रवक्ता गजेन्द्र बहादुर खपाँगी र करातेका प्रमुख प्रशिक्षक शोभित राज प्रसाईं गत शनिवार जापानका ग्र्याण्ड मास्टरहरु मसाया कोहामा र मासुमित्सु कुदाका को विशेष निमन्त्रणामा जापान प्रस्थान गरेका थिए । उनिहरु शनिवार स्वदेश फर्कनेछन् ।

प्रतिक्रिया