July 12, 2020
11:29 PM | 4:14 AM

तस्बिरका कारण अभिनेत्री तथा गायिका सोफी चौधरी चर्चामा

  13th June 2019 मा प्रकाशित

अभिनेत्री तथा गायिका सोफी चौधरी अक्सर तस्बिरका कारणले चर्चामा रहने गर्दछिन् । हालै पनि उनले इस्टाग्राममा केही तस्बिर सार्वजनिक गरेकी छन् । तस्बिरका कारण उनको चर्चा चुलिएको छ । सार्वजनिक तस्बिरमा उनी निकै आकर्षक देखिएकी छन् ।
तस्बिर उनले ब्लुकलरको बिकिनी लगाएर खिचाएकको छ । तस्बिर मालदिप्समा खिचिएको हो । उनी होलीडे मनाउन त्यहाँ पुगेकी हुन् ।
तस्बिर मध्य एक उनले भिजेको कपालमा सेल्फी खिचिएको छ । जसमा उनी निकै बोल्ड देखिएकी छन् । फ्यानले उनका सबै तस्बिर मन पराएका छन् । एक फ्यानले उनको तस्बिरमा झकास्् भनेर समेत कमेन्ट लेखेका छन् ।
सोफी अक्सर आफ्नो हट तस्बिर इष्टाग्रामबाट सार्वजनिक गर्ने गर्दछिन् । उनी इष्टामा निकै एक्टिभ रहने अभिनेत्री पनि हुन् । यसमा उनको १.६ मिलियन फलोअर्स छन् । जव उनी तस्बिर इस्टाबाट सार्वजनिक गर्दछिन् । तव सोशल मिडियामा भाइरल हुने गर्दछ ।

प्रतिक्रिया