August 8, 2020
9:05 PM | 1:50 AM

मेरो जीत सुनिश्चित छ : कांग‍ेस उम्मेद्वार शेरचन

  16/11/2019 मा प्रकाशित

काठमाडौँ । आगामी मंसिर १४ गते देशभरका ५२ स्थानमा उपनिर्वाचन हुँदैछ। देशभर प्रतिनिधिसभा सदस्य १, प्रदेशसभा सदस्य ३, उपमहानगरपालिका प्रमुख ३, गाउँपालिका अध्यक्ष १, उपाध्यक्ष १ र ४३ स्थानमा वडाध्यक्षका लागि उपनिर्वाचन हुन लागेको हो । कास्की–२ मा देशकै एकमात्र प्रतिनिधिसभाको उपनिर्वाचन हुँदै गर्दा गण्डकी प्रदेशको अर्को जिल्ला बागलुङ २ (ख) मा पनि प्रदेशसभा सदस्यका लागि उपनिर्वाचन हुँदैछ । बागलुङ–२ (ख) मा प्रदेशसभा सदस्यका लागि दुई स्वतन्त्रससहित १० जनाले उम्मेद्वारी दर्ता गराएका छन्। जसमा नेपाली कांगेसबाट युवा नेता जीत शेरचनले उम्मेद्वारी दर्ता गराएका छन् भने नेकपा र राष्ट्रिय जनमोर्चाबीच गठबन्धन हुँदा राष्ट्रिय जनमोर्चाका जिल्ला सदस्य खिमविक्रम शाही उम्मेदवार बनेका छन्। यहाँ १० जना उम्मेदवार भए पनि मुख्य प्रतिस्पर्धा भने जनमोर्चाका शाही र कांग्रेसका शेरचनबीच हुने देखिन्छ। शेरचन यसअघि ७४ सालको प्रदेशसभा निर्वाचनमा यसै क्षेत्रबाट चुनाव लडेका थिए ।
डिसी नेपाल

प्रतिक्रिया