July 25, 2021
1:56 AM | 6:41 AM
कला तथा मनोरन्जन

मिस वल्डको प्रतियोगितामा भाग लिन बुधबार बेलायत आउँदै मिस नेपाल अनुष्का

  19/11/2019 मा प्रकाशित

लन्डन । मिस वल्ड प्रतियोगितामो भाग लिन मिस नेपाल अुनष्का श्रेष्ठ भोली अर्थात बुधबार बेलायत आउने कार्यक्रम तय भएको छ । यस वर्षको मिस वल्ड प्रतियोगितामा बेलायतमा हुँदैछ ।
मिस वल्ड प्रतिस्पर्धामा सहभागी बेलायतमा जाने तयारीमा रहनु भएको अनुष्काले यस पटक मिस वल्डको ताज पहिरिने गरि तयारी गरिरहनु भएको छ । विशेष गरि विश्वभरिका नेपालीको साथ र सहयोग पाउँनुभएको अनुष्कालाई मिस वल्डमा जिताउन तपाई हामी सबैले आफनो ठाउँबाट सक्दा सहयोग गर्नुपर्ने आवश्यकता छ ।

मिस वल्र्ड २०१९ प्रतियोगितामा नेपालको तर्फबाट मिस नेपाल अनुष्का श्रेष्ठले मल्टीमिडिया अवार्ड जित्नको लागि लाईकको आवश्यक पर्छ । जसको लागि MOBSTAR एप्स डाउन लोड गर्नुपर्नेछ । एप्स डाउन लोड गरिसकेपछि अनुष्का श्रेष्ठ सर्च गरि लाईक गर्न सकिनेछ । जसले गर्दा भोट बढाउन सहयोग मिल्नेछ । कुनै समय एप्समा कुनै प्राविधिक कठिनाई आयो भनेर झर्को नमानीकन रिफ्रेस वा रिइस्टाट गरिदिनु हुन समेत आग्रह गरिएको छ । हरेक फोटोको एक लाईक एक भोटको रुपमा गणना हुनेछ ।

नेपालको तर्फबाट मिस वल्डमा प्रतिस्पर्धा गर्न लागिरहनु भएको अनुष्कालाई अन्तराष्टिय मिडियाले टप १० भित्र राखेको छ । त्यसो त टप २० भित्र पर्न सफल भएमा मात्र नेपालले मिस वल्डको मल्टी मिडिया अवार्ड जित्न सफल हुनेछ । आउँदो डिसेम्बर १४ तारिखमा बेलायतमा हुन लागेको मिस वल्ड प्रतिस्पर्धामा विश्वभरिबाट करिव १ सय १० भन्दा बढी देशको सहभागिता रहनेछ ।

प्रतिक्रिया