यी हुन् एनआरएनएका ५१ जना मानार्थ परिषद सदस्यहरु

  २९ मंसिर २०७६, आईतवार १६:०७ मा प्रकाशित

लण्डन । गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) ले विश्वभरबाट ५१ जनालाई मानार्थ परिषद सदस्यमा प्रस्ताव गरेको छ । संघका शनिवार साँझ सम्पन्न बैठकले उनीहरुको नाम प्रस्ताव गरेको हो । उनीहरुको सहमति लिएर मात्र संघले नियुक्ती पत्र दिने बताइएको छ ।

Honorary Council

1

Dharmaraj Adhikari

Australia

Oceania

IP Office Bearer

2

Ganesh KC

Australia

Oceania

EX NCC President

3

Goba Katuwal

Australia

Oceania

Ex Office Bearer

4

Rajan Basnet

Australia

Oceania

 

5

Deepak Joshi

Australia

Oceania

 

6

Ganga Dhar Gautam

Belgium

Europe

EX NCC President

7

Rajani Pradhan

Belgium

Europe

IP IES member

8

Janaki Gurung

Belgium

Europe

IP IES member

9

Shiva Kumar Baruwal

Belgium

Europe

IP Office Bearer

10

Paras Goutam

Belgium

Europe

 

11

Arjun Gurung

Belgium

Europe

 

12

Rabindra Ghimire

Canada

Americas

Ex NCC spokesperson

13

Nabaraj Gurung

Canada

Americas

Ex Office Bearer

14

Harihar Aryal

France

Europe

Ex ICC advisor

15

Santosh Bhattarai

Germany

Europe

EX ICC member

16

Ramesh Aryal

Germany

Europe

 

17

Prakash Pun

Hong Kong

Asia Pacific

EX IES member

18

MB Gurung

Hong Kong

Asia Pacific

IP ICC member

19

Kiran Bikram Thapa

Japan

Asia Pacific

IP Office Bearer

20

Bhusan Ghimire

Japan

Asia Pacific

IP IES member

21

Sudan Thapa

Japan

Asia Pacific

IP IES member

22

Dilaram Kharel

Japan

Asia Pacific

IP ICC member

23

Kapil Dev Thapa

Japan

Asia Pacific

EX ICC member

24

Sunil Karki

Kenya

Africa

IP Office Bearer

25

Binod Kunwar

Korea

Asia Pacific

IP Office Bearer

26

Shangkar Bahadur Poudel

Malaysia

Asia Pacific

EX NCC president

27

Shashi Paudel

Netherlands

Europe

EX NCC president

28

Hikmat Thapa

Nigeria

Africa

IP IES member

29

Dr. Alini Pokhrel-Subedi

Poland

Europe

EX ICC member

30

Kuber Karki

Portugal

Europe

Ex ICC member

31

Kamal Mani Guragain

Qatar

Middle East

EX NCC president

32

Sanni Oli

Qatar

Middle East

 

33

Bimal Subedi

Qatar

Middle East

 

34

Govinda Prasad Gautam

Russia

Europe

Ex Office Bearer

35

Ramesh Bhandari

Saudi Arabia

Middle East

EX ICC member

36

Deepak Kharel

Spain

Europe

EX ICC member

37

Bharati Limbuni

Thailand

Asia Pacific

EX Honorary Member

38

Gopal Prasad Kandel

UAE

Middle East

IP Office Bearer

39

Karna Bahadur Shahi

UK

Europe

EX NCC general secretary

40

Chandra Gurung

UK

Europe

 

41

Rana KC

UK

Europe

 

42

Bijan Bhatta

UK

Europe

EX ICC member

43

Chiran Sharma

UK

Europe

 

44

Binod Gyawali

UK

Europe

 

45

Krishna Lamichhane

USA

Americas

 

46

Pasang Lama

USA

Americas

 

47

Prem Shrestha

USA

Americas

 

48

Nabin Sherchan

USA

Americas

Ex Office Bearer

49

Bikash Upreti

USA

Americas

 

50

Bed Basnet

USA

Americas

 

51

Prakash Sapkota

USA

Americas

 

 

Department and Committees

Flagship Projects – Kumar Panta

  • Rs 10 Billion Emerging Nepal Fund – Kumar Panta
  • Visit Nepal 2020 – Bhaban Bhatta

Foreign Employment and Welfare of NRNs – Dr Badri KC

  • Foreign Employment Relief Fund – Badri KC
  • Cooperation with Gurkhas – Chandra Gurung
  • Continuation of Nepalese Citizenship – Sonam Lama

Investment, Trade and Nepal Promotion – Arjuna Shrestha

  • Trade & Investment Promotion – Kumar Panta
  • Tourism Promotion Nepal – Sapila Rajbhandari
  • Language & Literature – Hikmat Thapa
  • Promotion of Nepali Goods Abroad – Shiva Baruwal

NRNA Knowledge Academy – Mana KC

  • NRNA Academy – Dr Pramod Dhakal
  • Nepal Science Foundation – Dr Raju Adhikari
  • Vocational Education – Ram Thapa

Philanthropy and Humanitarian Assistance – Sonam Lama

  • One NCC One Charity – Rabina Thapa
  • Nepal Library Project – Naresh Koirala
  • Blood Transfusion System – Fanindra Panta
  • Health – Dr. Sanjeeb Sapkota
  • Children Education Support – Bhusan Ghimire

Women and Youths – Rabina Thapa

  • Women Health – Rajani Pradhan
  • Sport Academy – Himal Gurung

Organization and Administration – Dr Hem Raj Sharma

  • Smart NRNA – Gouri Joshi
  • Global members’ Benefit Campaign – RK Sharma
  • Communication and publication – DB Chhetri
  • Disciplinary Committee – Dr Ambika Adhikari (Members: Indra Ban, Dr Devkaji Dangol, Surya Gurung, Krishna Pandey)
  • Constitution Committee – Naresh Koirala, Shiva Rijal and Bhabani Oli
  • Constitution Amendment Committee – Bhabani Oli (Regional coordinators: Binod Bhattarai, Rabin Bajracharya, Puspa Thapa, Om Gurung)
  • Regulation Formation – Dhruba Subedi
  • Policy and Procedure – Ram Sharan Simkhada

,NRNA Foundation and Financial Sustainability – Mahesh Shrestha

  • Fund Raise – Lok Dahal
  • NRNA Foundation –  Eknath Khatiwada

Co-opted Members

1

Dr Hari Dahal

Americas

USA

2

Dr Bishnu Maya Pariyar

Americas

USA

3

Pasang Lama

Americas

USA

4

Purushottam Bohora

Americas

USA

5

Pramod Sitaula

Americas

USA

6

Indira Suzuki

Asia Pacific

Japan

7

Dasu Ram Parajuli

Asia Pacific

Hong Kong

8

Narayan Subedi

Asia Pacific

Japan

9

Shanti Adhikari

Asia Pacific

Macau

10

Anuja Pradhan

Europe

Belgium

11

Prem Pomu

Europe

Germany

12

Yamuna Bhattarai

Europe

USA

13

Gun Raj Sharma

Europe

Switzerland

14

Ram Sharan Simkhada

Europe

UK

15

Bhakta Gurung

Europe

UK

16

Abdul Basid

Middle East

Qatar

17

Yesmin Begam

Middle East

Saudi

18

Nabin Paudel

Middle East

UAE

19

Dr Basundhara Bhattarai

Oceania

Australia

20

Dr Binod Shrestha

Oceania

Australia

21

Durga Acharya

Oceania

Australia

 

 

 

प्रतिक्रिया