March 23, 2023
9:14 PM | 2:59 AM
?>
खेल

नेपाल एसिया कपमा छानियो, मलेसिया १० विकेटले पराजित

  16/09/2017 मा प्रकाशित

काठमाडौं । एसीसी यु–१९ एसिया कप क्रिकेटअन्तर्गत् पूर्वी क्षेत्रको छनोटअन्तर्गत्को सेमिफाइनलमा नेपालले मलेसियालाई १० विकेटले पराजित गरेको छ । मलेसियामा जारी छनोट प्रतियोगिताको सेमिफाइनलमा शनिबार घरेलु टोलीलाई फराकिलो अन्तरले हराएर फाइनलमा पुगेसँगै नेपाल एसीसी यु–१९ एसिया कपका लागि छनोट भएको छ ।
खेलमा टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको मलेसियाले प्रस्तुत् गरेको १२२ रनको विजयी लक्ष्य नेपालले २३ दशमलव १ ओभरमा बिनाकुनै विकेटको क्षतिमा पूरा गर्‍यो ।
नेपालका लागि ओपनर सन्दीप सुनार र आसिफ शेख दुबैले अर्धशतक पूरा गरे । ७७ बल खेलेका सन्दीपले ८ चौकाको मद्दतमा ५१ रन जोड्दा आसिफ शेखले ८ चौका र १ छक्का प्रहार गर्दै ६५ बलमा ५० रन बनाए ।
खेलमा टस जितेर पहिले बलिङ गरेको नेपालले मलेसियालाई ४२ ओभरमा १२१ रनमा अल आउट गरेको थियो । राम्रो सुरुआत गरेको मलेसियालाई सामान्य योगफलमा सीमित गर्न नेपालका कप्तान दीपेन्द्रसिंह ऐरीले उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्दै ५ विकेट लिए । पवन सर्राफले २ तथा रोहितकुमार पौडेल, साहव आलम र सन्दीप लामिछानेले एक–एक विकेट लिए ।

प्रतिक्रिया