October 28, 2021
3:52 PM | 8:37 PM
डायस्पोरा

यी हुन् एनआरएनए यूकेका १२९ जना महाधिवेशन प्रतिनिधिहरु (नामावली सहित)

  27/08/2021 मा प्रकाशित

लण्डन । गैरआवासीय नेपाली संघको आगामी अक्टोवरमा हुने १० औं महाधिवेशनको लागि यूकेबाट ६५ (पूर्व पदाधिकारी) र १० (अध्यक्षद्धारा मनोनित) गरि ७५ प्रतिशतको नामावली अन्तिम टुंग्गो लागेको छ ।

गैरआवासीय नेपाली संघका अनुसार एनआरएनए यूकेको पहिलो चरणमा ६५ प्रतिशत अन्तरर्गत १११ जना र १० प्रतिशत अन्तरर्गतको १८ जनाको नाम अनुमोदन भएको हो ।

संघको गतसाता सम्पन्न पदाधिकारी बैठकको निर्णय अनुसार ६५ र १० प्रतिशतमा सिफारीस भएकाहरुले केन्द्रीय प्रतिनिधिको मान्यता पाएका हुन् । केन्द्रीय प्रतिनिधिमा चयन भएकाहरूलाई सेल्फी, डकुमेन्ट अपडेट गर्न तीन दिनभित्रको समय सिमा तोकिएको छ ।

डकुमेन्ट भेरिफिकेसन नभएकाहरूले आगामी महाधिवेशनमा भाग लिन नपाउने बताएको छ । २५ प्रतिशत अन्तरर्गत करिब ४८ जनाको नाम भने विवादका कारण अनुमोदन हुन सकेको छैन् । संघले आपसी सहमतिका आधारमा विवाद मिलाउन एक साताको समय दिएको छ ।

६५ प्रतिशत अन्तरर्गत पूर्वपदाधिकारीहरूबाट छनोट भएकाहरु
1 GB20000229 Ang kalijang Lama
2 GB02000434 Arjun Basnet
3 GB27000006 Arjun Kumar Katwal
4 GB27000395 Ash (Mohan) Gurung
5 GB26000939 Basundhara Rai Somyahang
6 GB18000064 Bigyan Sharma
7 GB26000305 Bijan Bhatta
8 Gb27000690 Bikash Devkota
9 GB26000126 Bimala Limbu
10 GB27000281 Binod Gyanwali
11 GB27000770 Bipin Niraula
12 GB26000011 Birendra Khadka
13 GB26000363 Bishnu Wagle
14 GB02000255 Bishnwa Adarsha Pandit
15 GB22000002 Biswasdip Tigela Limbu
16 GB27000040 Chandra Gurung
17 GB51000002 Chhabi Lal Aryal
18 GB26000226 Chiranjibi Dhakal
19 GB27000086 Dashu Pandey
20 GB27000003 Deepak Kumar Shrestha
21 GB26000004 Devraj Acharya (Chiran)
22 GB02000590 Dhansari Rai
23 GB26000941 Dharma Bahadur Tamang
24 GB18001121 Dilras Gurung
25 GB22000457 Gajendra Gurung
26 GB18000130 Ganesh Bahadur Gururng
27 GB44000042 Gobindra Prasad Sapkota
28 Gb44000050 Goma Poudel
29 GB12000001 Gyanendra Ale Magar
30 GB27000002 Hari gurung
31 GB18000017 Hem Kumar Gurung
32 GB27000282 hem Limbu
33 GB22001084 Hemanta Sedhaee
34 GB00000002 Hiradhan Rai
35 GB41000078 Hitman Gurung MBE
36 GB10000009 Ishwor Rijal
37 GB18000008 Jib Narayan Belbase
38 GB27000022 Jit Ranabhat
39 GB27000083 Karna Bahadur Shahi
40 GB27000650 Kedar Thapaliya
41 GB27000308 Khusiman Tawa Limbu
42 GB22000468 Kishore Sapkota
43 Gb44000023 Koshaleshwor Dhakal (Krishna)
44 GB27000618 Krishna Bhatta
45 GB49000001 Krishna Prasad Bhandari
46 GB27001021 Krishna Prasad Kharel
47 GB26001060 Krishna Prasad Upadhyaya (Dr)
48 GB20000011 Krishna Tiwari
49 GB26000240 Kul Acharya
50 GB48000172 Kul Bahadur Luintel (Prof)
51 GB22000103 Kumar Thapa
52 GB18000455 Kumari Gurung
53 GB26000293 Lachhya Gurung
54 GB18000209 Lal Bahadur Gurung
55 GB41000325 LILA MAN SHERPUNJA MAGAR
56 GB26000704 Mahanta Bahadur Shrestha
57 GB27000070 Mahendra Raj Kandel
58 GB27000398 Manju Kharel Bhandari
59 GB18000784 Min Bahadur Gurung
60 GB26000435 Min Bahadur Ranabhat (Dr)
61 GB51000101 Mohan Kumar Karki
62 GB18000083 Muchhetra Gurung
63 GB27000525 Nabin Gautam
64 GB50000013 Narayan Kandel
65 GB26000366 Narayan Paudel Gaunle
66 GB18001825 Navin Gurung
67 GB23000046 Paban Khatri
68 GB27000004 Phadindra Bhattarai
69 GB18000001 Poonam Gurung
70 GB05000008 Pradumna Sharma (Pawan)
71 GB27000008 Prakash Raj Kandel
72 GB26000077 Prasuna Kadel
73 GB03000002 Prem Bahadur Ale Dr
74 GB18001906 Prem Bahadur Gurung
75 GB27000837 Prem Gaha Magar
76 GB18000040 PURAN GIRI
77 GB26000611 Rabindra Kanel
78 GB26000385 Raj Kumar Tripathi
79 GB47000004 Rajan Chhetri
80 GB27000001 Rajan Khakural
81 GB22001088 Rajesh Pathak Er
82 GB49000002 Ram Chandra Pokharel
83 GB41000006 RAM KUMAR GURUNG
84 Gb47000001 Ramesh Sharma Banstola
85 GB22000141 Ramesh Singh Sarankoti
86 GB33000001 Rana Bahadur KC
87 GB18001025 Ranjita Malla
88 GB47000284 Richard Gurung
89 GB00000001 Rojina Pradhan Rai
90 GB27000011 Sachin Shrestha
91 GB27000821 Sangita Marahatta
92 GB27001205 Sanjaya Dev Shrestha
93 GB26000010 Saraswati Khetri Chhetri
94 GB18000605 Shakuntala Gurung
95 GB22001085 Shalik Sapkota
96 GB18000162 Sher Bahadur Sunar
97 GB41000035 Shiva Prasad Kandel
98 GB44000012 Som Nath Sapkota
99 GB41000001 Sunil Babu Khadka
100 GB02000048 Surendra Bahadur Shrestha
101 GB27001203 Surya Bahadur Gurung
102 GB33000006 TARA NATH BHANDARI
103 GB41000106 Tejendra Roka Magar
104 GB18000132 Tharka Sen
105 GB26000386 Umesh Raj Moktan
106 GB27000403 Vinaya Adhikari
107 GB22000778 Vinod Kumar Neupane
108 GB02000088 Yadav Shrestha
109 GB18001872 YAM BAHADUR GHALE
110 GB18000869 Yogendra Bahadur Chhetei
111 GB18000019 Yogesh Rai
————————————-
१० प्रतिशत अन्तर्रगत अध्यक्ष प्रेमगाहा मगरद्धारा मनोनित
112 GB26000517 Hari Aryal
113 GB02000005 Lalit Gurung
114 GB22000618 Abesh Rai
115 GB22000027 Rudra Bahadur Thapa (magar)
116 GB18000341 Bhakta Darji
117 GB27001786 Rajendra Subedhi
118 GB18000093 Bir Bahadur Balal
119 GB15000050 Bishnu Dhakal
120 GB18001111 Rita Chhetri
121 GB27000053 Kaman Singh Karma Pahadi Sherpa
122 GB27000210 Tirtha Thapa
123 GB26000749 Shadanand Ghimire
124 GB43000027 Romiyan Limbu Chemjong
125 GB26000113 Subashsing Gurung
126 GB22000076 Laxmi Gaha
127 GB41000002 Ramu Sharma
128 GB26000198 Chhemata Dhakal
129 GB02000354 Jaganath Karki (Jagan)

प्रतिक्रिया